Sala fitness i siłownia

Przy dobieraniu optymalnego nagłośnienia do klubu fitness, na salę treningową czy siłownię często pojawia się problem – czym nagłośnić?

Z pomocą przychodzi nam seria rewelacyjnych kolumn PROEL XENIA.

Przedstawiamy serie głośników instalacyjnych zaprojektowanych z myślą o zaawansowanych zastosowaniach nagłośnieniowych. Jest to połączenie nowoczesnego, włoskiego wzornictwa z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W konstrukcji wszystkich modeli wykorzystano wysokotonowe głośniki kopułkowe oraz wydajne przetworniki niskotonowe o dużej skuteczności akustycznej. Zestawy sprawdzą się z pewnością w instalacjach nagłośnieniowych, gdzie istotne jest perfekcyjne wkomponowanie ich w otoczenie.  Kolumny posiadają innowacyjny system mocowania, który umożliwia ustawianie głośnika w zakresie 120° w pionie i poziomie oraz niezwykle szybką instalację przy pomocy specjalnie zaprojektowanego uchwytu ze złączem. Zestawy głośnikowe dostępne są w każdym kolorze. Cztery modele głośników umożliwią rozbudowaną instalację nagłośnieniową praktycznie w każdych warunkach.

Najmniejsza kolumna: jest modelem dedykowanym do sklepów, restauracji i sal treningowych – wszędzie tam, gdzie muzyka stanowi swoiste tło, a instalacja wymaga dyskretnych i niewielkich głośników zapewniających wysoką jakość dźwięku przy dobrym poziomie SPL.

Dzięki swym rozmiarom i nowoczesnemu wzornictwu idealnie wtapiają się w tło.

 


To głośnik sprawdzający się w zastosowaniach wymagających pełnopasmowego nagłośnienia w warunkach ograniczonej przestrzeni (takich jak np. bary, puby, siłownie, jak również wybrane instalacje na zewnątrz budynków). Jego dźwięk cechują doskonale odtwarzane niskie tony, oraz czyste, perfekcyjnie zdefiniowane górne pasmo.

 


Dostarcza dźwięku o wysokim poziomie SPL oraz doskonale odtwarza niskie częstotliwości. Model idealny przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni takich jak centra handlowe, stadiony, lotniska oraz do klubowych instalacji muzycznych.

 

 


To aktywna wersja powyższego modelu. Można stosować go zarówno w instalacjach, które nie posiadają centralnego wzmacniacza, jak i w przenośnych systemach P.A. Dostępny w wersji do montażu sufitowego oraz naściennego ? w obu zapewnia wysoką jakość dźwięku i nowoczesne wzornictwo.

 

Prezentowane kolumny są polecane szczególnie do instalacji w salach fitness, siłowniach, salach treningowych oraz jako systemy radiowęzłowe.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktowania się z nami.

Dodaj komentarz