Duża sala fitness i sala sportowa.

Wielokrotnie spotyka nas problem, że na dużej sali fitness, na sali sportowej czy dużej sali treningowej jest za cicho, brakuje basu, lub gubi się dalej od głośnika.
Rozwiązaniem tego problemu jest seria kolumn Behringer Eurolive.

         

Kolumny dostępne są w wersjach  aktywnych i pasywnych oraz w kolorystyce czarno szarej lub białej, co często pasuje do jasnych sal fitness.

Ile razy spotykało się na obiektach sportowych głośniki brzmiące gorzej niż megafony na stacjach kolejowych? Wcale nie musi tak być!
Odpowiednia moc i idealnie dopasowane komponenty kolumn EUROLIVE sprawią, że Twoja sala sportowa nabierze całkiem nowego brzmienia. Dynamiczny bas i krystalicznie brzmiący sopran idealnie oddadzą szczegóły muzyki oraz sprawią, że mowa będzie wyraźna i zrozumiała.

Kolumny Eurolive są dostępne w szerokim wachlarzu mocy i z własnym mikserem.
Wystarczy podłączyć mikrofon i źródło muzyki i Jesteś gotowy do działania!

Za mało basu?
Eurolive to także profesjonalne subwoofery.

Do wyboru mamy kolumny aktywne i pasywne, a więc zawsze można dobrać coś do istniejącego już zestawu nagłośnienia bez potrzeb przerabiania instalacji.
Behringer Eurolive charakteryzują się nowoczesną konstrukcją i wysoką wydajnością, co powoduje, że nie wymagają wielkiej mocy aby zapełnić salę sportową miękkim i głębokim basem. Wpłynie to znacznie na poprawienie walorów odsłuchowych i wpłynie pozytywnie na odczucia słuchaczy.

Dostępne są także różne zestawy Eurolive, odpowiednio do siebie dopasowane aby zapewnić możliwie najwyższą jakość dźwięku za niewygórowaną cenę.

Dodaj komentarz