Behringer iNuke

Rewelacyjna, nowa seria wzmacniaczy od behringera!

Zasilanie impulsowe, DSP 24-bit/96 kHz, EQ (8 parametrycznych, 2 dynamiczne), przedni panel LCD, USB, cyfrowe zabezpieczenia, ochrona przeciw przeciążeniowa i termiczna, waga do 5.4kg i nawet 6kW mocy ciągłej ! ? i to bez zwracania uwagi nawet na spadki napięcia w sieci. WOW

YouTube Preview Image

Najnowsze wzmacniacze serii iNUKE firmy BEHRINGER to wyjątkowe połączenie wysokiej wydajności, mocy i niskiej wagi wraz z możliwością zarządzania poprzez wbudowany, mocno zaawansowany procesor DSP (w wybranych wersjach). Wszystkie modele tej serii pracują w wydajnej klasie D z obciążeniem od 2 Ohm.

YouTube Preview Image

Wszystkie trzy modele wzmacniaczy nowej serii Behringer?a (iNUKE 1000/3000/6000) posiadają wersję z wbudowanym procesorem DSP opartym na przetwornikach 24-bitowych/96 kHz zapewniających niezwykłą integralność sygnału w połączeniu z szeroką dynamiką urządzenia. Wbudowany procesor zawiera zaawansowane funkcje, w tym m.in.: delay, zwrotnicę, rozbudowaną korekcję (8 filtrów parametrycznych i 2 dynamiczne), procesor dynamiki oraz możliwość zapisu i zabezpieczenia hasłem ustawień.

http://stagefit.pl//HLIC/38a5f4c52c0cef6032568975fa44cf7e.jpg

Wygodny przedni wyświetlacz LCD pozwala na szybką konfigurację i wprowadzanie zmian bezpośrednio z panela wzmacniacza, bez potrzeby korzystania z komputera. Jednocześnie wszystkie modele iNUKE DSP mogą być także sterowane i monitorowane z poziomu komputera poprzez złącze USB umieszczone na przednim panelu.

Dodaj komentarz